NON STOP SLUŽBA: 777 838 788, příp. 734 571 713, 604 912 786 - pouze pro převoz zemřelých. V ostatních případech prosím volejte na pobočky.
Sdružení pohřebních služeb Sdružení pohřebních služeb

Provozní doba

Dle poboček

NONSTOP pohotovost

tel. 777 838 788

Sledujte nás

na Facebooku

na Youtube

O nás

Poskytujeme služby tzv. na klíč, aby naši klienti, kteří se nachází v těžké životní situaci, vše vyřešili u nás v některé z našich poboček a poté již nemuseli zařizovat další úkony na úřadech nebo zajišťovat jiné subdodavatele služeb.

Od první návštěvy zajistímě pohřbení od vytisknutí parte na místě, květinovou výzdobu, přes kremaci, vykopání hrobu až po přípis na náhrobek nebo jeho opravu.

Bolest našich klientů je naše starost a komplexní servis je naše povinnost.

Jsme zde pro občany 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

S největší úctou a pokorou

David Všetečka a zaměstnanci


Jsme společnost, která nabízí široký rozsah poskytovaných služeb v oboru pohřebnictví a služeb s posledním rozloučením s milovanou osobou spjatých.

Nedokážeme zmírnit Vaší bolest nad ztrátou blízké osoby, ale ulehčíme Vám, ve chvílích nejtěžších, od starostí se zařizováním veškerých potřebných úkonů a formalit se zajištěním pohřbu LIDSKY, CITLIVĚ A PŘEDEVŠÍM NA VYSOKÉ PROFESIONÁLNÍ UROVNI.

NA PŘÁNÍ POZŮSTALÝCH ZAJISTÍME JAKÝKOLIV DRUH POHŘBU.

U NÁS VŠE V JEDNOM MÍSTĚ!!!!!! NEMUSÍTE PLATIT VÍCE U ZPROSTŘEDKOVATELŮ, ČI JINÝCH POHŘEBNÍCH SLUŽEB, KTERÉ CHTĚJÍ VYUŽÍVAT NAŠI SMUTEČNÍ SÍŇ!!*

*neplatíte žádné poplatky za zprostředkování, vyřízení zakázky atd. U konkurence ANO.

 

Reklamace

Reklamační řád je k dispozici na kterékoli pobočce naší pohřební služby.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Případný spotřebitelský spor, týkajících se prodeje zboží nebo našich služeb, je možné řešit s místně příslušnou Českou obchodní inspekcí - ČOI, Houškova 33, Plzeň, https://adr.coi.cz/cs.

 


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).

Uděluji tímto souhlas Všetečka & syn s.r.o., IČ: 27963454, jakožto správci osobních údajů, s tím, aby zpracovával (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem přijímání mých sdělení v rámci elektronické podatelny správce údajů, tj. prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách správce.

Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.

Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu PSVsetecka@seznam.cz či dopisem zaslaným na adresu Chrastavická 112, 344 01 Domažlice.

Rozumím, že v důsledku neudělení nebo odvolání tohoto souhlasu nemusí některé ze správcem údajů nabízených služeb odpovídat mým potřebám.

Máte dotaz?